تجلیل از کارکنان خانم و بانوان کارکنان به مناسبت روز زن در شهرداری کهک

تجلیل از کارکنان  خانم و بانوان کارکنان به مناسبت روز زن در شهرداری کهک

به مناسبت ولادت حضرت زهرا (سلام الله علیها) و گرامیداشت روز زن و مقام مادر ، از بانوان شهرداری و همسران کارکنان تجلیل شد.

در  ابتدای این مراسم که در دفتر شهردار برگزار گردید، مهندس شکاری با تقدیر از خدمات ارزنده بانوان شاغل در شهرداری به گوشه ای از توانمندی های آنها پرداخت و گفت : بانوان شاغل در شهرداری جدا از وظیفه بزرگ مادری و تعلیم و تربیت فرزندان توانسته اند به خوبی در بخش های مختلف اداری و حتی مدیریت واحدها نقش ایفا کنند .

مهندس شکاری با اشاره به سخنان امام راحل بر نقش و جایگاه  زنان در نظام انقلاب جمهوری اسلامی افزود: بر اساس فرموده حضرت امام (ره) زنان نه تنها نقش کمتری از مردان در پیروزی انقلاب نداشتند بلکه جلوتر از مردان بودند و تدام انقلاب هم نیازمند به حضور مؤثر زنان است.

شهردار کهکد با اشاره به الگوهای خدمت رسانی توسط بانوان در شهرکهک گفت : در حال حاضر هستند بانوانی که پست های مهم اجرای را در سطح شهرستان به راحتی اداره و راهبری می کنند که می توان آن را بعنوان یک سرمشق تلقی کرد .

در پایان این جلسه با اهداء هدیه ای توسط شورای اسلامی شهر و شهردارکهک از کارکنان خانم  در این شهرداری و همچنین بانوان کارمندان تقدیر بعمل آمد ،

- 17 بازدید
ارزیابی این مطلب
(0 رای‌ها)
منتشرشده در موضوع اخبار ویژه سایت
- کد خبر: 1116

اخبار ما را در سایت خود مشاهده نمایید

رخدادهای مهم

حالت های رنگی