پیام تبریک حسین رضایی نسب شهردار کهک به مناسبت روز شهرداری هاو دهیاری ها

  • پنج شنبه, 14 تیر 1397
  • درج شده توسط 

شهرداری به عنوان سازمانی که سروکارش با مردم است باید روح خدمتگزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد. (مقام معظم رهبری مدظله العالی)


در سالنامه رسمی کشور “چهاردهم تیرماه” به عنوان روز شهرداری ها نامگذاری شده است. این نام گذاری اقدامی ارزنده و فرصتی مغتنم برای قدردانی و تجليل از فعاليت های خالصانه و شبانه روزی خادمان مردم در عرصه های مختلف  مديريت شهری و نشان دهنده جایگاه ارزشمند شهرداری در پیدایش و گسترش فرهنگ شهر نشینی، اداره شهرها و اجرای پروژه‌های عمرانی و شهرسازی برای توسعه و پیشرفت شهر است که قطعا مسئولیت این حوزه را سنگین‌تر می‌سازد.
شهرداري ها به عنوان يک نهاد عمومي با ساختار خدماتي و اجرايي مبتني بر مشارکت مردم، همواره مورد توجه بوده و دست يابي به شاخصه هاي شهر و روستاي توسعه يافته و پويا نيازمند عزم و اراده جدي تمامي تلاشگران اين عرصه است که با برنامه ريزي علمي، مسير توسعه همه جانبه را هموار و فضايي مطلوب را براي مردم فراهم کنند.
ما فرزندان مردم در شهرداری ها بر خود وظیفه می دانیم که از طریق برنامه ریزی و اجرای اقدامات مناسب  در شهرها ، شرایط مناسبی برای زندگی و کار مردم فراهم نماییم تا با ارائه خدمات مطلوب و بی منت به عموم گام های مثبتی در جهت  برقراری عدالت و رشد و پیشرفت شهرها برداشته شود .
اینجانب روز شهرداری ها و دهیاری ها  را به تمامی تلاش گران  عرصه مدیریت شهری  و روستایی که درسرتاسر ایران اسلامی در  مسیر توسعه،آبادی و سربلندی کشور عزیز و اسلامی مان تلاش می کنند تبریک عرض کرده و از درگاه خداوند بزرگ، سلامتی و توفیق روزافزون همه خدمتگزاران این عرصه را آرزو مندم.

حسین رضایی نسب /شهردار کهک

- 35 بازدید
ارزیابی این مطلب
(0 رای‌ها)
منتشرشده در موضوع اخبار ویژه سایت
- کد خبر: 823

اخبار ما را در سایت خود مشاهده نمایید

اخبار پربازدید

رخدادهای مهم

حالت های رنگی